Jaunumi

variants 1.jpg

Projektēšanas pakalpojumi

Piedāvājam PROJEKTĒŠANAS pakalpojumus. 

Kad sākam meklēt un iepazīties  ar dzīvojamo māju piedāvājumu, ne vienmēr tas atbilst mūsu vēlmēm un iecerēm.

Lai nodrošinātu katra klienta individuālo vēlmju izpildi turpmāk piedāvāsim arī PROJEKTĒŠANAS PAKALPOJUMUS.

Nodrošinām:

▪️Individuālu projektu izstrādi

▪️Izmaiņas mūsu piedāvātajos projektos, vai jau gatavā klienta projektā

▪️Visu tehnisko projektu izstrādi

▪️Projektu saskaņošanu būvvaldē

mājas būvniecība.jpg

Saņem finansējumu mājas būvniecībai

Kas nepieciešams, lai banka piešķirtu finansējumu?

  1. Dzīvojamās mājas projekts (var būt neapstiprināts skiču stadijā jeb ideju projekts)
  2. Dzīvojamās mājas izmaksu tāme (nodrošina Timbero)
  3. Nākotnes vērtējums- jebkurš sertificēts vērtētājs novērtē dzīvojamās mājas nākotnes vērtību balstoties uz klienta projektu, tāmi un atrašanās vietu. Ja ir jau iegādāta zeme, tad zemei tiek novērtēta tagadnes vērtība klāt vērtējot mājas nākotnes vērtību.

 

 

 

 

vairāk
pareizos izmeros 2.png

27.04.-29.04. tiekamies izstāžu hallē Ķīpsalā

Timbero koka mājas piedāvās iepazīties ar ekspozīciju, kas veltīta dārza un pagalma labiekārtošanai- dārza mājas, nojumes, lapenes un noliktavas.

No 27.04.-29.04. Ķīpsalas izstāžu hallē risināsies pavasara darbiem veltīta izstāde "Dārzs un Dzīvesstils 2018". 

 

Piedāvāsim iespēju iepazīties ar dārza mājām, nojumēm, lapenēm un noliktavām, kas palīdzēs apkārtējo vidi padarīt ne tikai funkcionālāku, bet arī estētiskāku. Apmeklētājiem piedāvāsim atlaides līdz pat 30 %.

Savā piedāvājumā esam iekļāvuši visu, kas nepieciešams, lai labiekārtotu savu apkārtējo vidi. Mūsu piedāvātās koka konstrukcijas lieliski iederēsies gan privātmājas pagalmā, gan pie neliela mazdārziņa.  Piedāvājumā ir vairāk kā 100 dažādi jau gatavi projekti, kas ļauj piemeklēt savām vajadzībām piemērotāko.  

Piedāvāsim iespēju iepazīties ar dārza mājām, nojumēm, lapenēm un noliktavām, kas palīdzēs apkārtējo vidi padarīt ne tikai funkcionālāku, bet arī estētiskāku. Apmeklētājiem piedāvāsim atlaides līdz pat 30 %. 

vairāk
Timbero koka mājas izstādē

Aicinām apmeklēt izstādi Māja I 2018

No 08.03.-11.03.2018 Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu hallē risināsies ikgadēja lielākā būvniecībai veltīta izstādes Baltijas valstīs. Arī šogad izstādes ietvaros varēsiet iepazīties ar Timbero piedāvāto produkciju gan āra stendā, gan hallē nr. 2. 

Būs iespēja iepazīties ar dzīvojamo māju no līmētām koka konstrukcijām un vasaras/ kempinga māju modeļiem, saņemt profesionāļu konsultācijas un pieteikties īpašajiem piedāvājumiem, kas šķitīs īpaši pievilcīgi tiem, kas ieplānojuši uzsākt  būvniecības darbus līdz septembra sākumam. 

 

Aicinām sekot līdzi turpmākai informācijai, jo saviem klientiem piedāvāsim bezmaksas ielūgumus. 

vairāk
Dārza mājas (1).png

Pirmā iemaksa 25 %

No 2018. gada Timbero koka māju piedāvato produkciju iespējams iegādatie veicot pirmo iemaksu 25 % apmēra. 

Līdz šim, lai veiktu pasūtījumu un noslēgtu līgumu par tā izpildi, klientam bija jāveic avansa maksajums 50 % apmēra no līguma summas. Lai padarītu ērtāku un pieejamāku ne tikai mūsu produkciju, bet arī celtniecības procesu, turpmāk samazināsim pirmās iemaksas apmēru. Dārza māju un noliktavu segmentam pirmā iemaksa būs 30 % apmērā, bet vasaras māju un pirts māju segmentam pirmā iemaksa būs 25 % apmērā.

 

 

vairāk
Ekovate.jpg

Kas ir ekovate?

Timbero vienmēr uzsver, ka celtniecības procesā izmanto tikai dabīgus materiālus un viens no šiem materiāliem ir eko vate. Bet vai Tu zini, kas tas īsti ir?

Ekovate ir siltumizolējošs celtniecības materiāls, kas izgatavots no makulatūras jeb papīra. Ekovati izmanto sienu, griestu, grīdu un jebkuru citu virsmu siltināšanai, gluži tā pat kā akmens vati vai stikla vate.

Ņemot vērā, ka ekovate ir izgatavota no koka šķiedras, tiek nodrošināta dabīga mitruma regulācija un celtniecības procesā vairs nav nepieciešams izmantot plēves, lai novadītu kondensātu. Ekovates siltumvadītspējas koeficients ir no 0.037-0.041 W/mk. Siltumvadītspējas koeficients norāda uz to, cik daudz siltuma vienas sekundes laikā iziet cauri konkrētā materiāla 1m2, izplūstot caur 1 m biezu tā kārtu, kur no abām pusēm temperatūras atšķirība ir 1 grāds. Jeb vienkāršāk sakot, jo zemāks siltumvadītspējas koeficients, jo labākas siltumizolācijas īpašības.

vairāk
Pirtīm - 20 % (1).png

Atlaides līdz pat 50 %

Ja šogad nav izdevies realizēt ideju par pirtiņu, tad šis ir labākais brīdis, lai to darītu, jo veicot pasūtījumu līdz 31.10. saņem atlaidi līdz pat 50 %.
Aiz loga vakari paliek ar vien tumšāki un no rītiem jāsāk piedomāt ne tikai par laicīgu nokļūšanu galamērķī, bet arī par adītu aksesuāru iegādi. Tā vien liekas, ka atpūta siltā un smaržīgā pirtiņā ir vienīgais, kas spēs mūs sasildīt un pasargāt no piloša deguna. 

Meklē vairāk: http://bit.ly/2f5X1ny

match.jpg

Koka māja pret mūra māju- ugunsdrošība

 Piedāvājam ielūkoties eksperimentā, kas uzskatāmi parāda, kādas ir atšķirības starp dzelzsbetona un koka būvēm degšanas procesā. Pilnīgi droši varam teikt, ka tiek apgāzti visi mīti par koka māju paaugstināto uguns bīstamību.

Jāatceras, ka kokam degot notiek, salīdzinoši, lēna pārogļošanās. Pretēji, metāla konstrukcijās, karstuma ietekmē, notiek deformācija, kas ļauj ugunij piekļūt pie mājas ....

vairāk
DARBA DIENĀS 09-00-18-00.png

No 1. augusta individuālās konsultācijas sestdienās jāpiesaka iepriekš

25/07/2017

No 1. augusta sestdienās, Vietalvas ielā 1,  būs iespējams apmeklēt ekspozīcijas laukumu, bet Timbero birojs būs slēgts.

Timbero ekspozīcijas laukums arī turpmāk būs atvērts  sestdienās no plkst: 10:00-15:00, savukārt Timbero birojs, sestdienās būs slēgts.  Neskatoties uz to, ka birojs būs slēgts, jums būs iespēja iepazīties ar Timbero koka māju ekspozīciju un paņemt informatīvos materiālus. Ja vēlēsieties individuālu tikšanos un konsultāciju sestdienā, tā būs jāpiesaka iepriekš, zvanot pa tālruni 29162800, vai rakstot uz info@timbero.lv

Jelgava, 4. līnija (8).png

Saņem 10% atlaidi- koka vasarnīcām, dārza mājām un citām konstrukcijām

24/07/2017

Saņem 10 % atlaidi apmeklējot, kādu no TIMBERO ekspozīcijas mājām.

Jau iepriekš esam ziņojuši, ka Timbero koka mājas iespējams apskatīt vairākās Vietās Rīgā, Jelgavā un Ādažos. Līdz pat vasaras beigām piedāvāsim lielisku iespēju saņemt 10 % atlaidi nākamajam pasūtījumam, ikvienam , kurš būs apmeklējis, kādu no mūsu ekspozīcijas vietām un saņēmis kuponu.

Timbero ekspozīcijas māju atrašanās vietas:

 

vairāk
jaunumi_karte.png

IZVĒLIES SEV ĒRTĀKO- aplūkot Timbero koka mājas kļūst aizvien vienkāršāk.

05/07/2017

Ja Rīgas centrs ikdienā nesanāk pa ceļam, izvēlies kādu citu, sev ērtāku, vietu, kur vari aplūkot, kādu no mūsu piedāvātajām mājām dzīvē, paņemt katalogu un uzzināt citu vērtīgu informāciju.

Mūsu ekspozīcijas modeļus iespējams aplūkot sešās dažādās vietās:

  • Rīga (Timbero birojs)- Vietalvas iela 1
  • Jampadracis BB- Rīga (Galerija Rīga, 5.st. )- Dzirnavu iela 67
  • Jāņa Aldermaņa dārzniecība- Rīga( t/p ALFA), Brīvības iela 372
vairāk
banneris.jpg

Koka mājas krāsošana- Kā pareizi izvēlēties krāsas toni?

04/07/2017

Būvējot māju viens no atbildīgākajiem soļiem ir piemērotas krāsas izvēle, kam, nereti, cilvēki nevelta pietiekoši daudz laika, nenovērtējot šī aspekta nozīmību. Neatkarīgi no tā vai tiek būvēta dzīvojamā māja, vai neliela noliktava darba rīkiem, parasti pievēršam uzmanību, lai krāsas patiktu ne tikai jaunajiem mājam īpašniekiem, bet arī, lai iederētos apkārtējā ainavā un radītu vienotu krāsu ansambli ar blakus esošajām ēkām.

Pēdējos gados aizvien biežāk, klienti dod priekšroku spilgtām un neierastām krāsu kombinācijām, kas vairāk raksturīgas Skandināvijas ainavai, tādēļ esam apkopojuši pāris ieteikumu, kas jāņem vērā izvēloties krāsu un tās toni, lai tas pilnībā atbilstu jūsu gaidītajam.    

Pirmkārt, toņu paraudziņi atkarībā no vides un apgaismojuma var mainīt savu nokrāsu, piemēram ārā tie izskatīsies gaišāki un ar zilganu nokrāsu. Tāpat, ja toņa paraugs ir uz baltā fona, tas izskatīsies tumšāks nekā dabiskajā vidē. Tādēļ, lai parādītu klientam to, kā krāsa izskatīsies uz koka esam izveidojuši krāsu paraugu paleti, kur mūsu piedāvātie toņi ir uzklāti uz koka un izvietoti uz pelēka fona.

 

vairāk
DĀVANA (1).jpg

Iegādājies koka vasarnīcu, dārza māju, lapeni vai jebkuru citu koka konstrukciju un saņem dāvanu.

Timbero koka mājas rūpējas par saviem klientiem cenšoties nodrošināt ne tikai augstākās kvalitātes servisu, bet arī iepriecināt savus klientus svētkos. Arī šogad esam sarūpējuši īpaši gardu pārsteigumu visiem, kas veiks pasūtījumu no 05.06.-24.06. Visiem mūsu jaunajiem klientiem dāvināsim lielisko Valmiermuižas alu ar mākslinieka Rituma Ivanova veidoto etiķeti  un citus gardumus. 

var 2.jpg

Lielā LĪGO izpārdošana- atlaides populārākajiem koka māju modeļiem

19/05/2017

Ja neesi vēl paspējis veikt pasūtījumu izmanto pēdējā brīža iespēju un uzcel koka vasaras māju vēl šovasar.

No 25.05.-25.06 Timbero piedāvā īpašas akcijas cenas visiem pieprasītākajiem modeļiem- vasarnīcām un vasaras mājām, koka dārza mājām, kempinga mājām, pirtīm, lapenēm, noliktavām un nojumēm. Ja radušies, kādi jautājumi, droši piesakieties uz konsultāciju un bez maksas saņemiet pilnu būvniecības izmaksu aprēķinu.

Visas akcijas preces meklē ŠEIT

 

vairāk
akcija.png

Dārza darbu un pagalma labiekārtošanas mēnesis

08/05/2017

No 08.05.-08.06.2017 dārza darbu un pagalma labiekārtošanas mēnesis. Šī mēneša ietvaros piedāvājam iegādāties noliktavas un bērnu rotaļu mājas ar atlaidi. Timbero koka noliktavas lieliski papildinās dārzu vai pagalmu ar mūsdienīgu dizainu un elegantu krāsojumu. Labākā vieta, kur glabāt darba rīkus, dārza tehniku un citas sezonas lietas, kurām neatrodas vieta mājās.