Jaunumi

timbero labdariba.png

Timbero palīdz īstenot sapni par māju- labdarības projekts

Labdarības projekta ietvaros Timbero piekritis būvēt māju, kādam lieliskam cilvēkam- Andrim Vaško. Dzirdot Andra stāstu par skarbo bērnību, netaisnīgo attieksmi un ne mazāk vieglo tagadni cilvēki sadevās rokās un pateicoties ziedot.lv platformai saziedoja līdzekļus Andra mājas būvniecības. Brīdī, kad Andra palīgi vērsās pie Timbero ar lūgumu palīdzēt būvniecībā ne mirkli nešauboties piekritām. 
Vairāk par Andra stāstu uzzini lasot un skatoties sižetu- lsm.lv
timbero koka mājas festivala.png

Tiekamies festivālā LAMPA 2019

Cītīgi strādājot ir jāprot arī labi atpūsties, tādēļ aicinām jūs uz sarunu festivālu LAMPA. Atpūta, kuras ietvaros iespējams uzzināt daudz jauna, noderīga un izglītojoša. Šogad sadarbojamies ar organizāciju JCI Latvia, kas ierastās telts vietā priekšroku devusi mājīgai koka mājiņai. 
 
Festivāls norisināsies no 28.06.-29.08.2019, Cēsīs
 
Vairāk par festivālu: https://www.festivalslampa.lv/lv
715x715_c33ae88e3df5520200368fadb2e3786b.jpg

Timbero Latvia iegūst tiesības tirdzniecības kiosku izstrādei Ventspilī

 

Pagājušā gada ietvaros Ventspils novada pašvaldība izsludināja konkursu par vairāku tirdzniecības kiosku izbūvi, kā rezultātā tiesības realizēt projektu ieguva Timbero Latvia. Tuvāko mēnešu laikā uzstādīsim  sešus tirdzniecības kioskus Ostas ielas Prominādē, Ventspilī. Kioski ir veidoti pēc individuāla dizaina ievērojot Ventspils novada pašvaldības mākslinieciskās vadlīnijas. Projektam nodrošinām 100% realizāciju, sākot no projektēšanas līdz pat montāžai un garantijas laika nodrošināšanai. 

 

Vairāk lasi: https://ej.uz/ojdx

forums 1.jpg

Timbero koka mājas piedalās būvniecībai veltītā forumā

20.10.2019 visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt būvniecībai veltītu forumu- "Privātmājas būvniecība no A-Z". Forums risināsies izstādes Māja. Dzīvoklis 2018 ietvaros, Ķīpsalas izstāžu hallē no plkst. 10:00-18:00.

 
Foruma ietvaros runās vairāk kā 12 spīkeri, apspriežot tādas tēmas kā finansējuma piesaiste, projektēšanas posmi, apkures risinājumi u.c. 
Tā pat būs iespēja tikties ar vairāk kā 15 uzņēmumu pārstāvjiem, tajā skaitā Timbero, un saņemt sev interesējošo konsultāciju.
 
Programma: 
10:00 - 10:45 Rīta kafija
10:45 - 11:00 ATKLAŠANAS RUNA
11:00 - 11:30 + konkurss Ober HausZemes gabala izvēle. Galvenās kļūdas, izvēloties zemes gabalu, un tā vērtēšana
11:30 - 12:00 + konkurss z500 Projektēšanas posms. Kādi būvniecības posmi jāparedz projektēšanas stadijā 
12:00 - 12:30 + konkurss SEB bankaBankas finansējums privātmājas būvniecībai - kas nepieciešams, lai to saņemtu
12:30-12:55 PĀRTRAUKUMS
12:55-13:00 Buvuzraugs 365 Privātmājas būvuzraudzība. Būvdarbu kontrole, nepieciešamie speciālisti un to izvēles kritēriji
 
vairāk
būvatļaujas.jpg

Piedāvājam sagatavot projekta saskaņošanas dokumentu paketi projektiem līdz 60m2.

Kā tas darbojas?

 
Parasti, pirms būvniecības uzsākšanas, klientam sava novada būvvaldē ir jāsaskaņo jebkurš projekts. Lai to izdarītu klients vēršas pie arhitekta, kurš veic nepieciešamo projektu,rasējumu un aktu sagatavošanu. Sekojoši klients ar arhitekta sagatavotajiem dokumentiem dodas uz vietējo būvvaldi. 
 
 
vairāk
MAJA 2.jpg

Piesakies BEZMAKSAS konsultācijai

Jau sen sapņo par māju, bet nezini ar ko lai sāk?

Mēs zinām cik grūti un sarežģīti var būt labirinti, kas klientu no idejas par mājas būvniecību noved līdz rokās saņemtām atslēgām. Nezināšana, apjukums un laika trūkums, lai atrastu visu nepieciešamo informāciju ir pirmais solis ceļā, lai sapnis tā arī nekad netiktu īstenots.

Līdz ar augusta sākumu TIMBERO piedāvā BEZMAKSAS konsultācijas par dzīvojamās mājas būvniecības procesu no A-Z.

Mūsu speciālisti izstāstīs un paskaidros visu- sākot no tā, kam jāpievērš uzmanība iegādājoties zemi līdz ieteikumiem būvniecības izmaksu samazināšanai un dokumentācijas sakārtošanai.

Raksti mums uz e-pastu info@timbero.lv, lai vienotos par tikšanās laiku. 

 

variants 1.jpg

Projektēšanas pakalpojumi

 

Lai nodrošinātu klienta individuālo vēlmju izpildi piedāvājam PROJEKTĒŠANAS PAKALPOJUMUS. Darbus veicam no A-Z, sākot no projekta izstrādes līdz pat dokumentu iesniegšanai būvvaldē. 

Nodrošinām:

▪️Individuālu projektu izstrādi

▪️Izmaiņas mūsu piedāvātajos projektos, vai jau gatavā klienta projektā

▪️Visu tehnisko projektu izstrādi

▪️Projektu saskaņošanu būvvaldē

 

Jautājumiem un uzziņām: info@timbero.lv

mājas būvniecība.jpg

Saņem finansējumu mājas būvniecībai

Kas nepieciešams, lai banka piešķirtu finansējumu?

  1. Dzīvojamās mājas projekts (var būt neapstiprināts skiču stadijā jeb ideju projekts)
  2. Dzīvojamās mājas izmaksu tāme (nodrošina Timbero)
  3. Nākotnes vērtējums- jebkurš sertificēts vērtētājs novērtē dzīvojamās mājas nākotnes vērtību balstoties uz klienta projektu, tāmi un atrašanās vietu. Ja ir jau iegādāta zeme, tad zemei tiek novērtēta tagadnes vērtība klāt vērtējot mājas nākotnes vērtību.

 

 

 

 

vairāk
pareizos izmeros 2.png

27.04.-29.04. tiekamies izstāžu hallē Ķīpsalā

Timbero koka mājas piedāvās iepazīties ar ekspozīciju, kas veltīta dārza un pagalma labiekārtošanai- dārza mājas, nojumes, lapenes un noliktavas.

No 27.04.-29.04. Ķīpsalas izstāžu hallē risināsies pavasara darbiem veltīta izstāde "Dārzs un Dzīvesstils 2018". 

 

Piedāvāsim iespēju iepazīties ar dārza mājām, nojumēm, lapenēm un noliktavām, kas palīdzēs apkārtējo vidi padarīt ne tikai funkcionālāku, bet arī estētiskāku. Apmeklētājiem piedāvāsim atlaides līdz pat 30 %.

Savā piedāvājumā esam iekļāvuši visu, kas nepieciešams, lai labiekārtotu savu apkārtējo vidi. Mūsu piedāvātās koka konstrukcijas lieliski iederēsies gan privātmājas pagalmā, gan pie neliela mazdārziņa.  Piedāvājumā ir vairāk kā 100 dažādi jau gatavi projekti, kas ļauj piemeklēt savām vajadzībām piemērotāko.  

Piedāvāsim iespēju iepazīties ar dārza mājām, nojumēm, lapenēm un noliktavām, kas palīdzēs apkārtējo vidi padarīt ne tikai funkcionālāku, bet arī estētiskāku. Apmeklētājiem piedāvāsim atlaides līdz pat 30 %. 

vairāk
Timbero koka mājas izstādē

Aicinām apmeklēt izstādi Māja I 2018

No 08.03.-11.03.2018 Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu hallē risināsies ikgadēja lielākā būvniecībai veltīta izstādes Baltijas valstīs. Arī šogad izstādes ietvaros varēsiet iepazīties ar Timbero piedāvāto produkciju gan āra stendā, gan hallē nr. 2. 

Būs iespēja iepazīties ar dzīvojamo māju no līmētām koka konstrukcijām un vasaras/ kempinga māju modeļiem, saņemt profesionāļu konsultācijas un pieteikties īpašajiem piedāvājumiem, kas šķitīs īpaši pievilcīgi tiem, kas ieplānojuši uzsākt  būvniecības darbus līdz septembra sākumam. 

 

Aicinām sekot līdzi turpmākai informācijai, jo saviem klientiem piedāvāsim bezmaksas ielūgumus. 

vairāk
Dārza mājas (1).png

Pirmā iemaksa 25 %

No 2018. gada Timbero koka māju piedāvato produkciju iespējams iegādatie veicot pirmo iemaksu 25 % apmēra. 

Līdz šim, lai veiktu pasūtījumu un noslēgtu līgumu par tā izpildi, klientam bija jāveic avansa maksajums 50 % apmēra no līguma summas. Lai padarītu ērtāku un pieejamāku ne tikai mūsu produkciju, bet arī celtniecības procesu, turpmāk samazināsim pirmās iemaksas apmēru. Dārza māju un noliktavu segmentam pirmā iemaksa būs 30 % apmērā, bet vasaras māju un pirts māju segmentam pirmā iemaksa būs 25 % apmērā.

 

 

vairāk
Ekovate.jpg

Kas ir ekovate?

Timbero vienmēr uzsver, ka celtniecības procesā izmanto tikai dabīgus materiālus un viens no šiem materiāliem ir eko vate. Bet vai Tu zini, kas tas īsti ir?

Ekovate ir siltumizolējošs celtniecības materiāls, kas izgatavots no makulatūras jeb papīra. Ekovati izmanto sienu, griestu, grīdu un jebkuru citu virsmu siltināšanai, gluži tā pat kā akmens vati vai stikla vate.

Ņemot vērā, ka ekovate ir izgatavota no koka šķiedras, tiek nodrošināta dabīga mitruma regulācija un celtniecības procesā vairs nav nepieciešams izmantot plēves, lai novadītu kondensātu. Ekovates siltumvadītspējas koeficients ir no 0.037-0.041 W/mk. Siltumvadītspējas koeficients norāda uz to, cik daudz siltuma vienas sekundes laikā iziet cauri konkrētā materiāla 1m2, izplūstot caur 1 m biezu tā kārtu, kur no abām pusēm temperatūras atšķirība ir 1 grāds. Jeb vienkāršāk sakot, jo zemāks siltumvadītspējas koeficients, jo labākas siltumizolācijas īpašības.

vairāk
Pirtīm - 20 % (1).png

Atlaides līdz pat 50 %

Ja šogad nav izdevies realizēt ideju par pirtiņu, tad šis ir labākais brīdis, lai to darītu, jo veicot pasūtījumu līdz 31.10. saņem atlaidi līdz pat 50 %.
Aiz loga vakari paliek ar vien tumšāki un no rītiem jāsāk piedomāt ne tikai par laicīgu nokļūšanu galamērķī, bet arī par adītu aksesuāru iegādi. Tā vien liekas, ka atpūta siltā un smaržīgā pirtiņā ir vienīgais, kas spēs mūs sasildīt un pasargāt no piloša deguna. 

Meklē vairāk: http://bit.ly/2f5X1ny

match.jpg

Koka māja pret mūra māju- ugunsdrošība

 Piedāvājam ielūkoties eksperimentā, kas uzskatāmi parāda, kādas ir atšķirības starp dzelzsbetona un koka būvēm degšanas procesā. Pilnīgi droši varam teikt, ka tiek apgāzti visi mīti par koka māju paaugstināto uguns bīstamību.

Jāatceras, ka kokam degot notiek, salīdzinoši, lēna pārogļošanās. Pretēji, metāla konstrukcijās, karstuma ietekmē, notiek deformācija, kas ļauj ugunij piekļūt pie mājas ....

vairāk

* Nosūtot vēstuli jūs piekrītat, ka Jūsu e-pasts tiks iekļauts klientu datubāzē.