Kolekcija MOBILE

Timbero sadarbībā ar arhitektūras biroju Jonika radījuši jaunu māju kolekciju "MOBILE". Tā sevī iemieso ātrumu, elastību, dizainu, funkcionalitāti un minimālisma estētiku. Atsakoties no visa liekā, arhitekti radījušas izcilu vidi ikvienam, kam svarīgs komforts un dizains par saprātīgu cenu.

Kolekcijas stūrakmenis māja "EZRA" ir askētiska, tajā pat laikā sniedz visu nepieciešamo pilnvērtīgai ikdienas dzīvei. Ēkas uzstādīšana,  iekļaujot interjeru,  ir paveicama vienas dienas laikā, to atvedot un novietojot jūsu izvēlētajā vietā. "EZRA" tiek izgatavota divu mēnešu laikā un sākot ar šo brīdi Jūs sākat baudīt ēkas priekšrocības.

 

 

 

Plānojums

Kopējā platība: 30m2

 

Galvenā telpa 20m2

Terase: 13,4m2

Savietotais sanmezgls: 4m2

Pusstāva grīdas laukums: 5,1m2

 

 

PIEMĒROTA VISSEZONAS DZĪVOŠANAI

Ēka būvēta no koka karkasa, kas nodrošina teicamu siltumnoturību. Logiem un durvīm izmantota trīs stiklu pakete un kā apkures risinājums izvēlēts viens no energoefektīvākajiem risinājumiem -siltumsūknis.

 

 

Uzstādīšana 1 dienas laikā

Konstrukcija tiek izgatavota rūpnīcā uz vietas, sekojoši māju iespējams nogādāt jums vēlamajā lokācijā un uzstādīt  vienas dienas laikā. Ēka tiek uzstādīta iekļaujot pilnu interjeru, tajā skaitā kamīnu, sanmezglu un virtuvi.

Lai saņemtu pilnu ēkas "EZRA" piedāvājumu, rakstiet uz info@timbero.lv  vai zvaniet uz +371 29162800.

* Nosūtot vēstuli jūs piekrītat, ka Jūsu e-pasts tiks iekļauts klientu datubāzē.