Par mums

TIMBERO misija

Attīstīt koka māju būvniecību, apvienojot tradīcijas ar jaunākajām tehnoloģijām, celtniecībā izmantojot tikai ekoloģiskus un ilgtspējīgus materiālus, kas ikvienai ģimenei būtu tās veselības un labklājības garants. 

TIMBERO vīzija

Kļūt par vadošo koka māju ražošanas, tirdzniecības un celtniecības uzņēmumu. Nodrošināt klientiem izcilu servisu un augstākās kvalitātes celtniecības pakalpojumus

TIMBERO Vērtības

Ekoloģiska un energoefektīva vide- Mēs ticam, ka mežs ir viena no Latvijas lielākajām vērtībām, tādēļ pret to izturamies ar lielāko rūpību- gādājot gan par resursu atjaunošana, gan to efektīvu izmantošanu

Klients- Klienta vajadzības ir mūsu prioritāte

Atbildība- Mēs ticam, ka ar savu darbu, kādu ģimeni varam padarīt laimīgāku un līdz ar to pasauli labāku.

Sadarbība- Mēs spēsim atrast vispiemērotākos risinājumus, vistrakākajām klienta idejām.

Vienkāršība- Par sarežģītām lietām un procesiem spēsim pastāstīt vienkārši, saprotami un precīzi. 

 

SIA „Timbero Latvia”  ir uzņēmums, kuram pieder preču zīme “TIMBERO”.  Mēs varam lepoties ar vairāk kā 10 gadu pieredze koka ēku celtniecībā ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā, Spānijā un citur Eiropā.

 

TIMBERO saviem klientiem piedāvā sākot no nelielām koka vasarnīcām, nojumēm un palīgēkām līdz pat plašām dzīvojamajām mājām no līmētām koka konstrukcijām un energoefektīvām karkasa ēkām.

Šobrīd mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 100 gatavie ēku projekti, kuriem nodrošinām garantiju līdz 5 gadiem.

Jau desmito gadu mūsu ekspozīcijas mājas un birojs atrodas Rīgā, Vietalvas ielā 1. 

 

SIA Timbero Latvia ir reģistrēta būvkomersantu reģistrā ar Nr. 13628 

 

 

Ar TIMBERO 3 soļi līdz mājai

  1.        Vienošanās

Balstoties uz klienta izteiktajām vēlmēm tiek sagatavots viņam piemērotākais risinājums, veikts cenu aprēķins. Notiek vienošanās par termiņu un izpildes nosacījumiem. 

  1.        Ražošana

Pēc līguma parakstīšanas, rūpnīcā tiek uzsākts ražošanas process. Šis process var ilgt no 1 nedēļas līdz 1 mēnesim, atkarībā no pasūtījuma lieluma. Ražošanā īpašu uzmanību pievēršam kvalitātei un precizitāte, ko nodrošina Vācijā ražotie datorizēti darbgaldi, kas precīzi izveido projektā paredzētās detaļas.

  1.        Montāža

Montāžas un celtniecības darbi tiek veikti noteiktajā pasūtījuma vietā un tie var aizņemt sākot  no pāris stundām līdz vairākām nedēļām, atkarībā no pasūtījuma lieluma. Piegādi un celtniecības darbus nodrošinām visā Latvijas teritorijā. Pēc celtniecības darbu beigšanas tiek parakstīts pieņemšanas nodošanas akts un no tā brīža spēkā stājas garantijas termiņš.  

 

SADARBĪBA

 

 SIA Timbero Latvia ir noslēdzis 2017.gada 27.septembrī  līgumu Nr.SKV-L-2017/487 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds