Par mums - Timbero

Par Timbero

Koka māju projektēšana un būvniecība. Koka karkasa mājas un guļbūves no līmbrusām. Tipveida un individuāli māju projekti. Daļējs vai pilns būvniecības cikls līdz atslēgai. Koka māju renovācija un restaurācija.

Skatīt zemāk

Labākais laiks, kad iestādīt koku, bija pirms 20 gadiem. Otrs labākais ir tagad.” Un tieši tā arī mēs darām, katru gadu, par katru uzcelto māju, iestādām vienu koku.

Līdz detaļai izkoptas prasmes ar kokmateriāla palīdzību piepildīt sapņus – vienam tā būs plaša dzīvojamā māja, kādam citam ikdienas dzīvi atvieglojoša palīgēka pagalmā, vai varbūt rūpīgi restaurēta vēsturiska koka ēka Rīgas centrā. Sapņi var būt lieli un mazi, bet mēs no sirds ticām, ka tie piepildās.

No idejas līdz realizācijai tikai viens solis

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotākos risinājumus Jūsu vajadzībām sākot no pamatu izbūves līdz iekšējās apdares risinājumiem. Palīdzēsim Jūsu vēlmes salāgot ar iespējām. Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim projektēšanas un dokumentu saskaņošanas procesu.

Zināšanas, kas balstītas pieredzē

Fona akcenta bilde as koka stumbru

15+

Gadi ēku būvniecībā

800+

Realizēti projekti

15+

Profesionāli darbinieki

10+

Sadarbības partneri

Izejmateriāls – koksne

Koks ir videi draudzīgs, ilgtspējīgs un atjaunojams dabas materiāls. Tas ir vienīgais materiāls, kas “elpo” nodrošinot mājā gaisa mitruma līdzsvaru, dod patīkamu vēsumu karstā laikā un uztur siltumu vēsā laikā. Koka labvēlīgā ietekme uz cilvēka veselību ir apstiprināta daudzos zinātniskos pētījumos, tādēļ koka māja būs garants Jūsu ģimenes veselībai un labklājībai. Mūsu darbu raksturo ne tikai kvalitatīvi materiāli un cītīgs darbs, bet arī atbildība pret apkārtējo vidi.

Sazinies ar mums

Man šobrīd notiek mājas būvniecības process. Ļoti akurāti būvnieki, kas vienmēr uzklausa saimnieka norādījumus. Man kā saimniecei tas ir svarīgi. Iesaku Timbero!

Husuna Tuče

Lieliska sadarbība, kā arī atsaucība darba gaitā radušos jautājumu risināšanā.

Zane Kalēja

Paldies par lietišķu sadarbību. Darbs tiek padarīts ātri, kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu. Nepieciešamības gadījumā var droši griezties pie uzņēmuma Timbero, savu būvniecības ieceru realizācijai. Paldies!

Inese Kažociņa

Tika izgatavota un uzstādīta frēzbaļķu pirts. Tipveida projektā tika veiktas izmaiņas, kādas mēs gribējām. Atvestā konstrukcija bija kvalitatīvi iesaiņota. Patika, ka varēja izvēlēties ko darīšu pats un ko firma. Darbi paveikti kvalitatīvi. Meistari strādāja akurāti un pēc sevis visu savāca. Ar sadarbību esam apmierināti.

Andris

15 gadu laikā realizēti vairāk nekā 800 projekti 15 valstīs

Jaunumi

DEKO: mazās koka būves un koka konstrukcijas

Vairāk

Jaunumi

Moduļi, paneļi vai būvniecība būvlaukumā?

Vairāk

Jaunumi

Zemes iegāde mājas būvniecībai, 2. daļa.

Vairāk

Jaunumi

Zemes iegāde mājas būvniecībai, 1. daļa.

Vairāk