Māju projekti - Timbero

Timbero katalogs

Māju projekti

Koka karkasa mājas

Izvēlies atbilstošāko projektu

Vairāk

Māja Alma

Sadarbībā ar Trīs Arhitektūra

Vairāk

Līmbrusu guļbūves

Klasika modernā izpildījumā

Vairāk

Kolekcija Mobile

Sadarbībā ar arhitektūras biroju Jonika

Vairāk

Māju projekti plašā piedāvājumā

Gatavie māju projekti ļauj ietaupīt būvprojekta sagatavošanas laiku un izmaksas. Izvēloties tipveida projektu, Jūs izdarāt saprātīgu un racionālu izvēli, lai atvieglotu mājas tālāko projektēšanas un būvniecības procesu. Ir pieejamas vienstāva un divstāvu mājas vai mājas ar mansardu, ar dzīvojamo platību no 40 m² līdz pat 190 m². Mūsu piedāvājumā ir kopskaitā ap 30 dažādi koka privātmāju projekti. Mūsu katalogs tiek nemitīgi papildināts ar jauniem māju modeļiem. Izvēlieties kādu no projektiem, un mēs parūpēsimies par pārējo – sagatavosim iesniegšanai būvvaldē, saskaņosim un veiksim pilna cikla būvniecību no pamatiem līdz atslēgai!

Koka karkasa māju projekti

Katalogā visplašāk ir pārstāvēti koka karkasa māju projekti. Koka karkasa mājas ir šobrīd populārākais koka māju būvniecības veids, kam ir vairāki būtiski ieguvumi: arhitektūras daudzveidība, ātra būvniecība jebkuros laika apstākļos, samērīgas izmaksas, energoefektivitāte, ekoloģija un ilgtspēja. Mūsu piedāvātās mājas raksturo klasiska vai moderna arhitektūra ar praktiskiem un ērtiem plānojumiem dažādās platībās. Jaunums katalogā ir māju sērija Alma. Šīs mājas piedāvājam sadarbībā ar arhitektu biroju Trīs Arhitektūra. Almas lakoniskais dizains harmoniski iederēsies gan pilsētā, gan lauku ainavā. 

Līmbrusu māju projekti

Līmbrusu jeb frēzbaļķu mājas ir koka būvniecības klasika. Tradicionālu koka māju būvniecība modernā izpildījumā, ko raksturo līmbrusu sienas ar biezumu no 120 līdz pat 240 milimetriem. Masīvās koka sienas nodrošina patīkamu un komfortablu ēkas iekšējo mikroklimatu un ir īpaši piemērotas pirts un atpūtas māju būvniecībai. Jebkuru no piedāvātajiem projektiem varam realizēt kā atpūtas māju vai kā vissezonas māju pilna laika dzīvošanai.

Izmaiņas tipveida projektā

Jebkuru mājas projektu iespējams mainīt un papildināt atbilstoši jūsu vēlmēm. Varam koriģēt telpu izvietojumu un plānojumu, papildināt māju ar auto nojumi vai terasi, vai būvprojektā iekļaut vēl citas būves. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim konsultāciju par jums interesējošām izmaiņām un papildinājumiem.

Mūsu pieredze

Visi piedāvātie māju projekti ir izstrādāti balstoties ilggadējā pieredzē un zināšanās par koka būvniecību. Mēs projektējam un būvējam koka mājas jau vairāk nekā 15 gadus. Mēs specializējamies cilvēkam un dabai darudzīgu materiālu izmantošanā. Māju nesošās konstrukcijas būvējam no koka un siltināšanai izmanojam dabīgas izcelsmes materiālus – kokšķiedras plāksnes un ekovati. Šāda materiālu kombinācija nodrošina iespējami labāko mikroklimatu un veselīgāko dzīves vidi. Mūsu būvētās mājas raksturo optimāls gaisa mitrums telpās, vienmērīga temperatūra, skaņas un trokšņu izolācija, kā arī teicama energoefektivitāte. 

Pilna cikla pakalpojumi

Mēs piedāvājam pilnu projekta sagatavošanas un būvniecības procesu no pamatiem līdz atslēgai. Tomēr, ja vēlaties daļu no darbiem organizēt saviem spēkiem, tad arī tas ir iespējams. Piemēram, varam uzbūvēt tikai mājas konstrukciju pamatkomplektu vai veikt darbus līdz “pelēkajai” apdarei. Pārrunājot jūsu vēlmes, vienosimies par veicamo darbu apjomu un pabeigšanas stadiju.