Koka karkasa mājas. Projekti un būvniecība - Timbero

Koka karkasa mājas

Koka karkasa mājas ar ērtu un funkcionālu plānojumu. Klasiska vai moderna arhitektūra. Dabīgu materiālu siltumizolācija un teicama energoefektivitāte. Daļēja vai pilna cikla būvniecība “līdz atslēgai”. Projektēšana un saskaņošana. Ārējo komunikāciju izbūve un teritorijas labiekārtošana.

Skatīt zemāk

Nordic 30

Platība: 31.2 m²

Cena EUR: 59 490

Māja Alma

Platība: 45–112 m²

Cenas: skatīt projekta lapā

Classic 44

Platība: 44 m²

Cena sākot no EUR: 68 320

Classic 61

Platība: 61 m²

Cena sākot no EUR: 87 250

Classic 61 ar terasi

Platība: 61 m²

Cena sākot no EUR: 94 260

Classic 64

Platība: 64 m²

Cena sākot no EUR: 91 540

Modern 71

Platība: 71 m²

Cena sākot no EUR: 95 800

Modern 102

Platība: 102 m²

Cena sākot no EUR: 137 640

Classic 107

Platība: 107 m²

Cena sākot no EUR: 139 200

Modern 129

Platība: 129 m²

Cena sākot no EUR: 174 150

Modern 129 ar pirti

Platība: 158 m²

Cena sākot no EUR: 216 300

Modern 146

Platība: 146 m²

Cena sākot no EUR: 180 240

Classic 186

Platība: 186 m²

Cena sākot no EUR: 223 200

Koka karkasa mājas: projektēšana un būvniecība

Koka karkasa māju projektēšana un būvniecība ir mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens. Mēs būvējam koka karkasa mājas jau vairāk nekā 15 gadus. Gadu gaitā esam izkopuši mūsu koka būvniecības prasmes un uzkrājuši zināšanas par kokmateriālu kā daudzpusīgu būvniecības materiālu. Mēs piedāvājam daļēju vai pilna cikla būvniecību “līdz atslēgai”. Mūsu katalogā ir pieejami koka māju tipveida projekti plašā klāstā. Piedāvājumā ir gan vienstāva, gan divstāvu mājas ar dzīvojamo platību no 40 līdz pat 190 kvadrātmetriem. Piedāvājam arī individuālu projektu izstrādi un būvniecību, un spējam rast risinājumus visprasīgāko klientu iecerēm.

Dabīgi materiāli un energoefektivitāte

Mūsu specializācija ir cilvēkam un dabai draudzīgu materiālu izmantošana būvniecībā. Mēs izvēlamies un iesakām tādus materiālus un būvniecības tehnoloģijas, kas nodrošina iespējami veselīgāko dzīves vidi un labvēlīgāko mikroklimatu telpās. Būvējot koka karkasa mājas, siltināšanai pārsvarā izmantojam dabīgas izcelsmes materiālus, kokšķiedras plāksnes un ekovati. Šie materiāli palīdz nodrošināt telpās optimālu gaisa mitruma līmeni un vienmērīgu temperatūru. Labi izolē skaņu, nesatur kaitīgus vai alerģiskus piemaisījumus, kā arī uzrāda teicamus energofektivitātes rādītājus.

Lasīt vairāk

Karkasa mājas konstrukcija

Mājas pamatkonstrukciju veido koka karkass, kas tiek piepildīts ar siltumizolācijas materiālu. Karkass no abām pusēm tiek apšūts ar karkasa norobežojošo materiālu – kokšķiedras plāksnēm. Pēc kokšķiedras plātņu montāžas karkasā tiek iestrādāta ekovate. Iekšējai apdarei izmantojam dabīgu māla apmetumu vai arī tradicionālo un pierasto reģipša apdari. Griestiem vai atsevišķām sienām iespējama arī apdares dēļu vai fibrolīta paneļu apdare. Ārējai apdarei pamatā izmantojam apdares dēļus.
Mājas karkasa konstrukciju būvējam būvlaukumā uz vietas, vai arī veidojam no koka paneļu sekcijām, kas tiek izgatavotas ražotnē. Būvniecības tehnoloģijas izvēli nosaka vairāki faktori – mājas izmērs, arhitektūra, atrašanās vieta un kravas transporta piebraukšanas iespējas būvniecības vietai.

Tipveida māju projekti

Mūsu katalogā ir pieejami dažādi tipveida projekti, kas ļauj ietaupīt projektēšanas laiku un izmaksas. Tipveida projekts ir saprātīga un racionāla izvēle, lai atvieglotu koka karkasa mājas projektēšanas un būvniecības procesu. Jebkuru no projektiem varam koriģēt un papildināt. Atbilstoši Jūsu vēlmēm, varam mainīt ārsienu un siltinājuma biezumu, fasādes apdares veidu, telpu plānojumu un starpsienu izvietojumu, logu izmērus, apdares materiālus vai pat mājas kopējos izmērus un platību.

Individuāli projekti

Koka māju arhitektūra var būt ļoti daudzveidīga, tādēļ piedāvājam arī individuālu projektu izstrādi, saskaņošanu būvvaldē un pilna cikla būvniecību. Sazinieties ar mums, un mēs izstrādāsim un realizēsim individuālu projektu atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām!