Koka karkasa mājas. Projekti un būvniecība - Timbero

Koka karkasa mājas

Koka karkasa mājas ar ērtu un funkcionālu plānojumu. Klasiska vai moderna arhitektūra. Dabīgu materiālu siltumizolācija un teicama energoefektivitāte. Daļēja vai pilna cikla būvniecība “līdz atslēgai”. Projektēšana un saskaņošana. Ārējo komunikāciju izbūve un teritorijas labiekārtošana.

Skatīt zemāk

Māja Alma

Dzīvojamā platība: 45 – 112 m²

Classic 42

Dzīvojamā platība: 42 m²

Pamatkomplekts EUR: 19 952

Classic 61

Dzīvojamā platība: 61 m²

Pamatkomplekts EUR: 25 691

Classic 61 ar terasi

Dzīvojamā platība: 61 m²

Pamatkomplekts EUR: 26 522

Classic 61 ar vējtveri

Dzīvojamā platība: 65 m²

Pamatkomplekts EUR: 25 959

Modern 71

Dzīvojamā platība: 71 m²

Pamatkomplekts EUR: 26 321

Modern 102

Dzīvojamā platība: 102 m²

Pamatkomplekts EUR: 35 478

Classic 107

Dzīvojamā platība: 107 m²

Pamatkomplekts EUR: 42 704

Modern 129

Dzīvojamā platība: 129 m²

Pamatkomplekts EUR: 46 105

Modern 129 ar pirti

Dzīvojamā platība: 158 m²

Pamatkomplekts EUR: 64 538

Modern 146

Dzīvojamā platība: 146 m²

Pamatkomplekts EUR: 44 947

Classic 186

Dzīvojamā platība: 186 m²

Pamatkomplekts EUR: 52 767

Koka karkasa mājas: projektēšana un būvniecība

Koka karkasa māju projektēšana un būvniecība ir mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens. Mēs būvējam koka karkasa mājas jau vairāk nekā 15 gadus. Gadu gaitā esam izkopuši mūsu koka būvniecības prasmes un uzkrājuši zināšanas par kokmateriālu kā daudzpusīgu būvniecības materiālu. Mēs piedāvājam daļēju vai pilna cikla būvniecību “līdz atslēgai”. Mūsu katalogā ir pieejami koka māju tipveida projekti plašā klāstā. Piedāvājumā ir gan vienstāva, gan divstāvu mājas ar dzīvojamo platību no 40 līdz pat 190 kvadrātmetriem. Piedāvājam arī individuālu projektu izstrādi un būvniecību, un spējam rast risinājumus visprasīgāko klientu iecerēm.

Dabīgi materiāli un energoefektivitāte

Mūsu specializācija ir cilvēkam un dabai draudzīgu materiālu izmantošana būvniecībā. Mēs izvēlamies un iesakām tādus materiālus un būvniecības tehnoloģijas, kas nodrošina iespējami veselīgāko dzīves vidi un labvēlīgāko mikroklimatu telpās. Būvējot koka karkasa mājas, siltināšanai pārsvarā izmantojam dabīgas izcelsmes materiālus, kokšķiedras plāksnes un ekovati. Šie materiāli palīdz nodrošināt telpās optimālu gaisa mitruma līmeni un vienmērīgu temperatūru. Labi izolē skaņu, nesatur kaitīgus vai alerģiskus piemaisījumus, kā arī uzrāda teicamus energofektivitātes rādītājus.

Lasīt vairāk

Karkasa mājas konstrukcija

Mājas pamatkonstrukciju veido koka karkass, kas tiek piepildīts ar siltumizolācijas materiālu. Karkass no abām pusēm tiek apšūts ar karkasa norobežojošo materiālu – kokšķiedras plāksnēm. Pēc kokšķiedras plātņu montāžas karkasā tiek iestrādāta ekovate. Iekšējai apdarei izmantojam dabīgu māla apmetumu vai arī tradicionālo un pierasto reģipša apdari. Griestiem vai atsevišķām sienām iespējama arī apdares dēļu vai fibrolīta paneļu apdare. Ārējai apdarei pamatā izmantojam apdares dēļus.
Mājas karkasa konstrukciju būvējam būvlaukumā uz vietas, vai arī veidojam no koka paneļu sekcijām, kas tiek izgatavotas ražotnē. Būvniecības tehnoloģijas izvēli nosaka vairāki faktori – mājas izmērs, arhitektūra, atrašanās vieta un kravas transporta piebraukšanas iespējas būvniecības vietai.

Tipveida māju projekti

Mūsu katalogā ir pieejami dažādi tipveida projekti, kas ļauj ietaupīt projektēšanas laiku un izmaksas. Tipveida projekts ir saprātīga un racionāla izvēle, lai atvieglotu koka karkasa mājas projektēšanas un būvniecības procesu. Jebkuru no projektiem varam koriģēt un papildināt. Atbilstoši Jūsu vēlmēm, varam mainīt ārsienu un siltinājuma biezumu, fasādes apdares veidu, telpu plānojumu un starpsienu izvietojumu, logu izmērus, apdares materiālus vai pat mājas kopējos izmērus un platību.

Individuāli projekti

Koka māju arhitektūra var būt ļoti daudzveidīga, tādēļ piedāvājam arī individuālu projektu izstrādi, saskaņošanu būvvaldē un pilna cikla būvniecību. Sazinieties ar mums, un mēs izstrādāsim un realizēsim individuālu projektu atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām!

 
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Vairāk par sīkdatnēm

Atcelt