Modern 129 ar pirti - Timbero

Modern 129 ar pirti

Mājas cena

Māja ar pelēko apdari
Norādītajā cenā ietilpst:
• Betona plātnes pamati ar silto grīdu instalāciju
• Sienu un jumta konstrukcijas ar siltinājumu
• Jumta segums un teknes
• Fasādes un vēja kastes apdare
• Logi un ārdurvis, ārējās palodzes
• Starpsienas ar ģipškartona apšuvumu
• Ūdensapgāde, kanalizācija, elektroinstalācija

Mājas cena līdz atslēgai
Sazinoties un precizējot vēlamos materiālus, papildus aprēķināsim arī iekšējo apdari, iekšdurvis, santehniku, apkures un ventilācijas iekārtas, un jebkuras citas pozīcijas atkarībā no jūsu vēlmēm un projekta specifikas.

Dabīgi materiāli

Kokšķiedras plāksnes un celulozes ekovate
Izstrādājot koka karkasa māju projektus, esam izvēlējušies premium materiālus un būvniecības tehnoloģijas, kas nodrošina iespējami veselīgāko dzīves vidi un labāko mikroklimatu telpās. Sienu un jumta siltinājumam izmantojam tikai dabīgus materiālus – kokšķiedras plāksnes un celulozes ekovati. Šo materiālu pielietojums nodrošina A klases energoefektivitāti.

Dabīgi materiāli iekšējā apdarē
Izvēloties mājas būvniecību līdz atslēgai, iesakām izmantot dabīgus materiālus arī iekšējā apdarē. Piedāvājam Conlino māla apmetumu sienām, beicētu dēļu apdari griestiem, trīsslāņu koka parketu grīdām un ar ozolkoku finierētas iekšdurvis.

Iespējas

Projektēšana un būvniecība
Konsultējam par projektēšanas un būvniecības uzsākšanu, izstrādājam projektu un veicam saskaņošanu būvvaldē. Nodrošinām pilna cikla būvniecību no pamatiem “līdz atslēgai”, lai ietaupītu jūsu laiku būvniecības procesa organizēšanā. Veicam arī ārējo komunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu.

Izmaiņas projektā
Jebkuru no mūsu standarta projektiem ir iespējams koriģēt un papildināt. Varam mainīt ārsienu biezumu, logu izmēru, fasādes apdari, starpsienu izvietojumu, terases platību vai pat mājas kopējos izmērus un plānojumu. Šādu māju varam uzbūvēt kā vissezonas dzīvojamo māju, atpūtas māju vai arī kā vasarnīcu.

Uzdod savu jautājumu, mēs priecāsimies palīdzēt!

Paldies,
jūsu ziņojums tika nosūtīts

Timbero pārstāvis sazināsies ar Jums tuvākajā laikā

Vārda lauks nedrīkst būt tukšs!

Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu ievadiet pareizu epasta adresi!

Ziņojuma lauks nedrīkst būt tukšs!